BABOR

powrót

Nowości

BABOR - Królewskie sekrety piękna

Królewskie sekrety piękna

Najnowsze maski i peelingi inspirowane sekretami piękna antycznych królowych na nowo interpretują ich kosmetyczne tajemnice, zapewniając wyjątkowe doznania szlachetnej pielęgnacji. Tajniki urody Nefretete: Hydrating Peeling i Hydrating Mask dla skóry suchej, ubogiej w wilgoć. Tajemnice piękna berberyjskiej królowej Kahiny: Relaxing Peeling i Relaxing Mask do pielęgnacji nadwerężonej, szorstkiej i wrażliwej skóry. Arkana urody szamańskiej królowej Marii Lionzy: Vitalizing Peeling i Vitalizing Mask dla skóry zmęczonej, wymagającej regeneracji.

Bio-Kosmetyka

50-138 Wrocław
Kuźnicza 57/58

071 341 09 51
071 343 33 94
071 341 09 52

biuro@bio-kosmetyka.pl
www.babor.pl
ld@bio-kosmetyka.pl
www.bio-kosmetyka.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

BIELENDA PROFESSIONAL

Zaawansowana linia aktywnych koncentratów do mezoterapii bezigłowej, sonoferezy oraz manualnych zabiegów pielęgnacyjnych. Kosmetyki zapewniają natychmiastowy i długotrwały efekt anti-agingowy. Są całkowicie naturalne – nie zawierają.
Bielenda Professional Meso Line | Bielenda Kosmetyki Naturalne

DR. GRANDEL

Maska okluzyjna w piance, nawilżająco- łagodząca, tworzy na powierzchni skóry delikatną, puszystą powłokę. Skutecznie wprowadza w skórę aktywne składniki zastosowane pod maskę. Pomaga utrzymać odpowiedni.
Mousse Cocoon | Sabell

KATE BEAUTY PROFESSIONAL

Nowoczesna i praktyczna woskownica o mocy 40 W.
Podwójna woskownica na aplikatory | Kate Beauty Professional

IFA BEAUTY&SPA

Urządzenie MedTHERMA wykorzystuje technologię fal radiowych bipolarnych i monopolarnych. Głowice do pracy na twarzy i na ciele wytwarzają ciepło, które powoduje szybkie napięcie włókien kolagenowych.
MedTHERMA – bipolarne fale radiowe RF | IFApro

CESARE QUARANTA

Wspaniałe połączenie patentów z innowacyjnymi odkryciami nauki w jednym urządzeniu. Mya E+ doskonale radzi sobie z wszelkimi niedoskonałościami ciała – walka z nimi nigdy nie.
MYA E+ | Intersun
nowości w Cabines 55
powrót