JEAN D’ARCEL COSMETIQUE

powrót

Nowości

JEAN D’ARCEL COSMETIQUE - Winter Ampullen – 7-dniowa kuracja pielęgnacyjna

Winter Ampullen – 7-dniowa kuracja pielęgnacyjna

Zimno, częsta zmiana temperatur oraz suche powietrze mają bardzo zły wpływ na stan skóry. Naturalna równowaga skóry wystawiona jest na ciężką próbę w okresie jesienno- -zimowym. Chcąc oszczędzić skórze ?stresu?, należy ją odpowiednio przygotować. Bardzo pomocna będzie 7-dniowa kuracja, która wzmocni jej naturalne mechanizmy ochronne i zapewni wysoki poziom nawilżenia.

Jean D’Arcel Cosmetique

http://jda.com.pl/


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

NSK

Profesjonalne frezarki do zabiegów pedicure i manicure, z natryskiem wodnym i głowicą świetlną. Frezarki NSK Spray mają możliwość regulacji obrotów prawo-lewo w zakresie od 4.
Niemieckie frezarki ze sprayem wodnym | ACTIV MAYSTAR POLSKA

DERMIKA

Emulsyjne serum rozjaśniające to specjalistyczny, niezwykle zaawansowany produkt przeznaczony do wyrównania kolorytu cery, szybkiej poprawy jej wyglądu i redukcji przebarwień. Starannie dobrane składniki o dowiedzionym.
Be-Beauty – serum rozjaśniające z linii Lily Skin | Dermika

ABACOSUN

Przeciwzmarszczkowe kosmetyki do ciała na bazie naturalnych składników o zapachu słodkiej lawendy. Nawilżają, wygładzają skórę oraz nadają jej elastyczność. Olejki z dzikiej róży, alpejski z.
LAVEL – odmładzające spa | Abacosun

BEAUTYMED S.A.S. FRANCE

W linii Q10 wykorzystano znakomite właściwości antyoksydacyjne koenzymu Q10. Składnik ten działa wielokierunkowo w celu redukcji szkodliwego wpływu środowiska na skórę. Wykazuje właściwości regenerujące i.
Linia Q10 – miejska ochrona | Borbe Kosmetyki Profesjonalne

BDR

Maska typu stretch modeluje kontury twarzy, liftinguje i doskonale nawilża dzięki zawartości kwasu hialuronowego. Szybko i widocznie regeneruje skórę za pomocą innowacyjnej struktury. Efekt długotrwałego.
Stretch Lift Mask – elastyczna maska liftingująca | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz
nowości w Cabines 55
powrót