ANNA LOTAN

powrót

Nowości

ANNA LOTAN - Zestaw do mikrodermabrazji bezinwazyjnej

Zestaw do mikrodermabrazji bezinwazyjnej

Innowacyjny zestaw Classic od Anna Lotan pozwala na wykonanie mikrodermabrazji bez udziału aparatury. Składa się z 10 rodzajów kosmetyków, które intensywnie, ale bez podrażnień złuszczają warstwę rogową naskórka oraz pielęgnują i rozświetlają cerę. Już po pierwszym zabiegu skóra jest wyraźnie odmłodzona i świeża, naskórek zregenerowany, a pory zwężone. Mikrodermabrazji bezinwazyjnej może się poddać każda osoba bez względu na rodzaj cery. W ofercie serii Classic są również kosmetyki do pielęgnacji domowej. Teraz w cenie promocyjnej –30%.

Studio Design Diana KosarevaNowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

MEDBEAUTY

Matricol® to biomatryca wysoce oczyszczonego i biologicznie aktywnego kolagenu otrzymywanego z włókien kolagenu morskiego. Pozbawiona konserwantów i substancji zapachowych daje niesamowite efekty już po jednym.
Matricol® Caviar Pur Collagen Mask | Image Centrum Dystrybucji

ARGES

Profesjonalny strój do zabiegów wykonany ze specjalnego elastycznego materiału. Gwarantuje bezpieczeństwo, higienę i wygodę podczas masażu wyszczuplającego i redukującego cellulit wykonywanego aparatami kosmetycznymi oraz podczas.
Bodysuit | Arges

NSK

Mikrosilniki NSK Master Vac znajdują zastosowanie głównie w leczeniu dolegliwości stóp oraz przy profesjonalnych zabiegach pedicure. Charakteryzują się płynną regulacją obrotów od 6000 do 30.
Frezarki NSK Master Vac z pochłaniaczem pyłu | ACTIV MAYSTAR POLSKA

COLLIN RESULTIME

Zabieg ma wielokierunkowe działanie: wygładza skórę i zapewnia jej efekt „nowej skóry”, redukuje zmarszczki i wiotczenie skóry oraz modeluje owal twarzy. Zabieg wykorzystuje innowacyjne aktywne.
Lifting Sculpting Treatment – zabieg liftingująco-modelujący | BiM PROFESSIONAL

SKIN SOLUTION

Nowa głowica Power Lift XS umożliwia poszerzenie funkcjonalności urządzenia Skin Solution Power Lift do mezoterapii mikroigłowej o jeszcze efektywniejsze zabiegi wypełniania linii zmarszczek. Jest to.
Power Lift XS | EK Namito Tomasz Kossakowski
nowości w Cabines 55
powrót