YONELLE

powrót

Nowości

YONELLE - MEZOROLLER DMN YONELLE

MEZOROLLER DMN YONELLE

Nowe urządzenie do zabiegów kosmetycznych polecane do skóry dojrzałej z wyraźnymi objawami starzenia: zmarszczkami, pogorszeniem owalu twarzy, utratą jędrności. Za pomocą urządzenia wykonuje się mikronakłucia skóry, uruchamiając tym samym naturalne procesy regeneracyjne, między innymi uwalnianie czynników wzrostu i zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Działanie Mezorollera DMN YONELLE wielokrotnie zwiększa przenikanie składników aktywnych z aplikowanych w czasie zabiegu kosmetyków.

JDZ Jolanta ZwolińskaNowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

DERMALOGICA

Zaawansowane technologicznie peelingi z kwasami owocowymi i betahydroksykwasami przeznaczone dla lekarzy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, dermatologów oraz specjalistów z dyplomem z dziedziny kosmetologii. Gwarantują.
Acid Peels | SPAconcept

IDRODERM

Krem na zakończenie zabiegu, jak również do użytku domowego dla osób o bardzo suchej skórze. Szczególnie polecany w okresie zimowym, po zabiegach kwasami lub przy.
Shea butter | Surima

GUINOT

Najnowszy dodatek do oferty Guinot – woda toaletowa o wyjątkowym zapachu. Parfum de Vie zapewnia przyjemność, świeżość i witalność przez cały dzień oraz odkrywa subtelne.
Parfum de Vie | BiM PROFESSIONAL

BABOR

Najnowsze maski i peelingi inspirowane sekretami piękna antycznych królowych na nowo interpretują ich kosmetyczne tajemnice, zapewniając wyjątkowe doznania szlachetnej pielęgnacji. Tajniki urody Nefretete: Hydrating Peeling.
Królewskie sekrety piękna | Bio-Kosmetyka

BIELENDA PROFESSIONAL

Zaawansowana linia aktywnych koncentratów do mezoterapii bezigłowej, sonoferezy oraz manualnych zabiegów pielęgnacyjnych. Kosmetyki zapewniają natychmiastowy i długotrwały efekt anti-agingowy. Są całkowicie naturalne – nie zawierają.
Bielenda Professional Meso Line | Bielenda Kosmetyki Naturalne
nowości w Cabines 55
powrót