SPA LAND

powrót

Nowości

SPA LAND - Hydradermabrazja

Hydradermabrazja

Rewolucyjna seria aparatów Hydrafacial NECTRE, ALLEGRO, TOWER otwiera nowe możliwości w kosmetyce aparaturowej. Jest to kolejny krok w ewolucji dermabrazji – hydradermabrazja. Synergizm działania trzech mechanizmów: multifunkcyjne serum + jednorazowe końcówki + regulowany poziom próżni – pozwoli uzyskać rewolucyjny efekt liftingu, oczyszczenia i rewitalizacji skóry – komfortowo, szybko i skutecznie! Aparat TOWER to pięć technologii w jednym urządzeniu: hydradermabrazja, dermabrazja diamentowa klasyczna i wilgotna (nowość), terapia światłem LED, drenaż limfatyczny i terapia antycellulitowa.

Spa LandNowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

VEDARA

Wysokiej jakości naturalne bio-serum w olejku do ciała zawiera unikalny kompleks ekskluzywnych składników do dogłębnego odnawiania skóry na całym ciele. 24-karatowe złoto zapobiega utracie kolagenu.
Złoto 24K zamknięte w olejku | Studio Design Diana Kosareva

BABOR

DR BABOR Whitening Cellular z Melanoxylem – specjalnym kompleksem substancji czynnych z wyciągiem z rzeżuchy ogrodowej i izoflawonami z soi – wpływa na produkcję melaniny.
Doctor Babor Whitening Cellular | Bio-Kosmetyka

CUCCIO

Skład zestawu: Baza – zwiększa trwałość, Top – nadaje połysk, odporny na ścieranie, Fuse – zwiększa przyczepność, Prep – odtłuszcza płytkę paznokcia. Veneer – hybryda.
Zestaw Cuccio Colour Veneer | P.H. NEXT

ACTIV

Profesjonalna frezarka N-CURE do zabiegów manicure i pedicure. Wykonana z niezwykłą precyzją głowica Podo OMNICUT to innowacyjne urządzenie do usuwania zrogowaciałego, martwego naskórka z podeszwy.
Nowa frezarka z głowicą typu „Podo OMNICUT” | ACTIV MAYSTAR POLSKA
nowości w Cabines 55
powrót