Devy Glow Liquid Care – Kropla Rosy – ciekły krem o działaniu mineralizującym i antyzmęczeniowym

powrót

Nowości

THALION

Inspirowana koreańską technologią kosmetyczną innowacyjna formuła serum zanurzona w płynnej konsystencji, zachowująca świeżość i lekkość wody, siłę skoncentrowanego serum i komfort stosowania odżywczego kremu. Oddychająca tekstura wzbogacona morskimi minerałami i pierwiastkami śladowymi działa antyoksydacyjnie, silnie dotlenia, dodaje blasku i świetlistości każdej cerze. Skóra jest idealnie nawilżona, „wypełniona” i jedwabiście gładka. Idealny produkt utrwalający i podnoszący jakość makijażu.

Bionantech Cosmetics GROUP

50-138 Wrocław
ul. Rajska 69

71 788 96 94

www.bionantech.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Hair Cocktail

Koktajl do mezoterapii w obszarze skóry głowy, stosowany w celu eliminowania łysienia i wzmożonej utraty włosów. Obecność w preparacie 7 peptydów biomimetycznych wzmacnia włosy, poprzez.
CLARENA | Clarena Polska

Interactive Oxygel Perfluorocarbon

Oxygel to innowacyjna formuła zawierająca substancje o niezwykłej skuteczności. Perfluorowęglowodór pozwala skórze „oddychać” na optymalnym poziomie i przyczynia się do lepszej samoregulacji zanieczyszczonych miejsc. Jest.
BIOTEC REJUVE | Biotec Lasers Polska

Expert Exfoliation – pielęgnacja domowa

Corneo-Protect Krem Pielęgnacyjno-Ochronny SPF 50 UVA/UVB to innowacyjny produkt polecany do stosowania zarówno w trakcie kuracji Dermika Expert Exfoliation, jak i po zabiegach dermatologicznych, a.
DERMIKA | Dermika

Algotherapy

Profesjonalny program pielęgnacyjny Dermika Skin Philosophy oferuje linię ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy Algotherapy. Unikalny ekstrakt Biological Protecting Factor optymalizuje nawilżenie naskórka, poprawia gładkość i.
DERMIKA | Dermika

Skin Booster Peel Therapy

Skin Booster Peel Therapy to najnowsza propozycja marki EsthiCell PROFESSIONAL, która obejmuje profesjonalne produkty i zabiegi. Linia ta to odpowiedź na wiele pojawiających się problemów.
ESTHICELL PROFESSIONAL | COSMED CONSULTING
nowości w Cabines 82
powrót