Skin Booster Peel Therapy

powrót

Nowości

ESTHICELL PROFESSIONAL

Skin Booster Peel Therapy to najnowsza propozycja marki EsthiCell PROFESSIONAL, która obejmuje profesjonalne produkty i zabiegi. Linia ta to odpowiedź na wiele pojawiających się problemów w codziennej praktyce kosmetologicznej, spowodowanych stresem i stylem życia, takich jak m.in. trądzik różowaty, wiotka skóra pod oczami czy przebarwienia. W produktach zastosowano unikalne połączenia składników, między innymi takich, które tworzą drugą anatomiczną skórę, chroniącą powierzchnię stratum corneum.

COSMED CONSULTINGNowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Lipo Coctail

Koktajl przeznaczony do zabiegów lipolitycznych dla osób z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, problemem cellulitu w okolicach ud, pośladków, kolan, brzucha, ramion i pleców. 5% fosfatydylocholina.
CLARENA | Clarena Polska

Turbo Sculptor Pack with Marine silicium – aktywator redukujący komórki tłuszczowe z morskim krzemem

Skuteczny środek uderzeniowy w kuracji wyszczuplającej. Wysoka koncentracja ekstraktów z alg brunatnych, wzbogacona organicznym krzemem, unikalna żelowa tekstura preparatu, zalecanego jako starter w pielęgnacji domowej,.
THALION | Bionantech Cosmetics GROUP

Color Lift

Preparat do usuwania makijażu permanentnego, przeznaczony do użytku wyłącznie w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Usuwa nawet kilkuletni makijaż, po pierwszym zastosowaniu wywabia ze skóry do 80%.
BIOTOUCH PURE | PERFECT GLAMOUR

Krem Mezo-Regenerujący Na Noc

Wielozadaniowy krem z usieciowanym kwasem hialuronowym i Bioalm 3D. Wykorzystuje rozwiązania zainspirowane doświadczeniami medycyny estetycznej – Nieinwazyjną Mezoterapię. Zawiera unikalny system substancji aktywnych, które poprawiając.
DERMIKA | Dermika

86 Lipolitic MesoCocktail – Antycellulitowy MesoCocktail

Aktywny mesococktail do mezoterapii bezigłowej lub mikroigłowej o działaniu antycellulitowym i przyspieszającym miejscowe spalanie tkanki tłuszczowej. Zaawansowane komponenty zapewniają spektakularne i długotrwałe efekty. Działanie lipolityczne.
PURLÉS | Proconcept Labs Sp. Z O.O.
nowości w Cabines 82
powrót