Leasing na sprzęt kosmetyczny i wyposażenie salonu kosmetycznego

powrót

Nowości

LEASELINK

LeaseLink jest jedyną na europejskim rynku firmą, która uczyniła z leasingu szybką i wygodną metodę płatności za zakupy przedsiębiorców w sklepach stacjonarnych i internetowych. Dzięki autorskiej aplikacji zapłacenie leasingiem trwa zaledwie 15 minut i jest dostępne online 24 h/7. Nie są potrzebne informacje o przychodach, dochodach i majątku. Ponadto firma zwiększa sprzedaż Partnerów w segmencie B2B przez bardzo szybki dostęp do usługi leasingowej, umożliwiający natychmiastową płatność za zakupy klienta.

LeaseLink

04-028 Warszawa
Al. Stanów Zjednoczonych 59

(22) 113 14 46

www.leaselink.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Acid Fusion 3.0

Innowacyjny program restrukturyzacji skóry. Fundamentem zabiegu jest połączenie kwasów o potwierdzonym działaniu pielęgnacyjnym (azelainowy, salicylowy, migdałowy i laktobionowy). Działanie kwasów zostało wsparte promotorami przenikania (skwalan,.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Sensual Line

Nowa linia masek algowo-żelowych. Zmysłowy charakter czerpią z kwiatów i ziół. Wygładzająca maska algowo-żelowa Orchidea nawilża i koi podrażnienia, Odświeżająca maska algowo-żelowa Kwiat Jabłoni rozjaśnia.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Algaplast EGF Gold Mask

Plastyczna maska algowa z BIO-Placentą i koloidalnym złotem. Rekomendowana dla skóry dojrzałej, z objawami starzenia w postaci zmarszczek i opadającego owalu twarzy. Bogata w nabłonkowe.
CLARENA | Clarena Polska

Bulwarowy chillout

Przepełniona pozytywną energią, obrazowa i przyjemnie kołysząca muzyka w klimacie smooth chillout. Wyjątkowy nastrój tego albumu zawdzięczamy ciepłemu brzmieniu instrumentów klawiszowych harmonijnie współgrających z wpadającymi.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Brazylijska moc muzyki w Twoim salonie

Samba Caipirihnia to orzeźwiająca, pełna energii i optymizmu muzyka, która nikogo nie pozostawi obojętnym. Charakterystyczny brazylijski rytm oraz wyjątkowa harmonia mogą zarówno porwać do tańca,.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media
nowości w Cabines 82
powrót