Hair Cocktail

powrót

Nowości

CLARENA

Koktajl do mezoterapii w obszarze skóry głowy, stosowany w celu eliminowania łysienia i wzmożonej utraty włosów. Obecność w preparacie 7 peptydów biomimetycznych wzmacnia włosy, poprzez pobudzenie cebulek do produkcji długich trzonów włosa, rewitalizuje cebulki włosowe oraz stymuluje proliferację i migrację komórek włosowych. Ponadto koktajl zawiera kwas hialuronowy, rutynę, 28 aminokwasów, 10 witamin i koenzym A.

Clarena Polska

51-361 Wrocław
ul. Wilczycka 4c

tel. 71 328 07 11

www.clarena.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Interactive Oxygel Perfluorocarbon

Oxygel to innowacyjna formuła zawierająca substancje o niezwykłej skuteczności. Perfluorowęglowodór pozwala skórze „oddychać” na optymalnym poziomie i przyczynia się do lepszej samoregulacji zanieczyszczonych miejsc. Jest.
BIOTEC REJUVE | Biotec Lasers Polska

Expert Exfoliation – pielęgnacja domowa

Corneo-Protect Krem Pielęgnacyjno-Ochronny SPF 50 UVA/UVB to innowacyjny produkt polecany do stosowania zarówno w trakcie kuracji Dermika Expert Exfoliation, jak i po zabiegach dermatologicznych, a.
DERMIKA | Dermika

Algotherapy

Profesjonalny program pielęgnacyjny Dermika Skin Philosophy oferuje linię ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy Algotherapy. Unikalny ekstrakt Biological Protecting Factor optymalizuje nawilżenie naskórka, poprawia gładkość i.
DERMIKA | Dermika

Skin Booster Peel Therapy

Skin Booster Peel Therapy to najnowsza propozycja marki EsthiCell PROFESSIONAL, która obejmuje profesjonalne produkty i zabiegi. Linia ta to odpowiedź na wiele pojawiających się problemów.
ESTHICELL PROFESSIONAL | COSMED CONSULTING

Lipo Coctail

Koktajl przeznaczony do zabiegów lipolitycznych dla osób z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, problemem cellulitu w okolicach ud, pośladków, kolan, brzucha, ramion i pleców. 5% fosfatydylocholina.
CLARENA | Clarena Polska
nowości w Cabines 82
powrót