Expert Exfoliation – pielęgnacja domowa

powrót

Nowości

DERMIKA

Corneo-Protect Krem Pielęgnacyjno-Ochronny SPF 50 UVA/UVB to innowacyjny produkt polecany do stosowania zarówno w trakcie kuracji Dermika Expert Exfoliation, jak i po zabiegach dermatologicznych, a także jako preparat ochronny i antystarzeniowy. Skutecznie zabezpiecza skórę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz chroni DNA komórek przed uszkodzeniami spowodowanymi ekspozycją skóry na słońce. Zapewnia skórze ochronę przeciwstarzeniową, dzięki składnikom o aktywnych właściwościach przeciwrodnikowych.

Dermika

02-507 Warszawa
ul. Wołoska 88b m. 2

0-22 845 29 96
0-22 845 29 96

dermika@dermika.pl
www.dermika.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Algotherapy

Profesjonalny program pielęgnacyjny Dermika Skin Philosophy oferuje linię ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy Algotherapy. Unikalny ekstrakt Biological Protecting Factor optymalizuje nawilżenie naskórka, poprawia gładkość i.
DERMIKA | Dermika

Skin Booster Peel Therapy

Skin Booster Peel Therapy to najnowsza propozycja marki EsthiCell PROFESSIONAL, która obejmuje profesjonalne produkty i zabiegi. Linia ta to odpowiedź na wiele pojawiających się problemów.
ESTHICELL PROFESSIONAL | COSMED CONSULTING

Lipo Coctail

Koktajl przeznaczony do zabiegów lipolitycznych dla osób z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, problemem cellulitu w okolicach ud, pośladków, kolan, brzucha, ramion i pleców. 5% fosfatydylocholina.
CLARENA | Clarena Polska

Turbo Sculptor Pack with Marine silicium – aktywator redukujący komórki tłuszczowe z morskim krzemem

Skuteczny środek uderzeniowy w kuracji wyszczuplającej. Wysoka koncentracja ekstraktów z alg brunatnych, wzbogacona organicznym krzemem, unikalna żelowa tekstura preparatu, zalecanego jako starter w pielęgnacji domowej,.
THALION | Bionantech Cosmetics GROUP

Color Lift

Preparat do usuwania makijażu permanentnego, przeznaczony do użytku wyłącznie w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Usuwa nawet kilkuletni makijaż, po pierwszym zastosowaniu wywabia ze skóry do 80%.
BIOTOUCH PURE | PERFECT GLAMOUR
nowości w Cabines 82
powrót