Viva Biodermalogic Digital

powrót

Nowości

BIODERMALOGIC

Urządzenie do makijażu permanentnego nowej generacji. Bazuje na systemie jednorazowych modułów – kartridży. Systematyczność pracy igły jest ułatwieniem dla początkujących, gdyż pracuje ona z tą samą częstotliwością, dostarczając skórze równomierną ilość pigmentu. Jest on precyzyjnie wprowadzony w skórę, nie rozlewa się i utrzymuje się w danym miejscu. Urządzenie pracuje płynnie, bez drgań, co wpływa na komfort pracy i precyzję wykonania zabiegu.

Aleksandra Górecka

75-710 Koszalin
Kubusia Puchatka 2

94 344 00 77

www.aleksandragorecka.com


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Laser diodowy Spider Mini 980 nm 15 W

Urządzenie medyczne klasy IIB, posiada CE 0197 (TÜV Rheinland LGA Products GmbH) i FDA. Laser diodowy Spider Mini stanowi idealne rozwiązanie do walki z rozszerzonymi.
COSMED24 | Cosmed24

UltraZone

ULTRAZONE wykorzystuje technologię HIFU. Technologia ULTRAZONE to oryginalny i najbardziej skuteczny system do intensywnego liftingu twarzy, modelowania owalu lub niwelowania opadającej powieki. ULTRAZONE posiada w.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

USA Smooth Operator – Chromocellulogia

Innowacyjne połączenie koloroterapii i dermomasażu. Głównym zadaniem dermomasażu/ cellulogii jest rozpad „zrazików” tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze. Rezultatem jest.
VENUS BEAUTY | Venus Beauty

Enlighten – wielozadaniowa platforma laserowa

Pierwsza wielozadaniowa platforma laserowa o wielu długościach fal oraz pikoi nanosekundowych impulsach. Enlighten zrewolucjonizował podejście do usuwania niechcianych tatuaży, a teraz rewolucjonizuje rewitalizację skóry i.
CUTERA | Bogdani Dermatologia

PureLine Premium New

Nowe urządzenie do makijażu permanentnego wykorzystujące igłę akupunkturową. Sprawność obsługi umożliwia dotykowy panel wykonany ze szkła, dzięki któremu łatwo utrzymać urządzenie w sterylnej czystości. Cyfrowo.
PURELINE | Luxor
nowości w Cabines 82
powrót