Konturowy zabieg na okolice oczu – piękne spojrzenie

powrót

Nowości

DR.BELTER

W konturowym zabiegu na okolice oczu kluczową rolę odgrywa autorski masaż oczu Dr.Belter. Składający się z kilkunastu ucisków masaż, wraz z zastosowaniem ampułki regeneracyjnej działa silnie odprężająco. Aplikowana następnie konturowa maseczka cv, składająca się z płatu kolagenowego oraz żelu z alantoiną, sprawia, że skóra po zabiegu jest wyraźnie wygładzona i odżywiona, a zmarszczki stają się mniej widoczne.

Dr Belter - Maciej Trochimowicz

40-730 Katowice
Panewnicka 40

32 2 527 527

www.belter.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Getaway Kit

BCL SPA Getaway Kit to najnowszy zestaw zawierający dwa wyjątkowe produkty: peeling cukrowy i krem do masażu. Bogata formuła tych produktów pozbawiona agresywnych konserwantów oraz.
BCL SPA | HELMARK

Manucare

Próbujemy walczyć z upływającym czasem, stosujemy kremy, maseczki i coraz częściej zaglądamy do gabinetów chirurgów estetycznych. Najczęściej jednak skupiamy się na twarzy, a zapominamy o.
ERICSON LABORATOIRE | BEAUTY IN

Body Skin Thermo Fashion

Linia preparatów do intensywnego, nieinwazyjnego modelowania ciała kobiet i mężczyzn termolaserem THERMO-SPHERIX® lub innym tego typu urządzeniem. Preparaty zawierają wyjątkowo liczne aktywne składniki biotechnologiczne i.
CHANTARELLE LABORATORY DERM AESTHETICS | Prof.Cosmetica - CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics

Smoothing Resurfacing Mask – maska wygładzająca z ceramidami

Maska „druga skóra” – natychmiast wygładza skórę, działając na powierzchni i w sercu komórek. Przeznaczona dla osób w każdym wieku i dla wszystkich typów skóry,.
RESULTIME BY COLLIN PARIS | BiM PROFESSIONAL

F-Epilderm Face Cream & B-Epilderm Body Balm

Krem do skóry twarzy i balsam do ciała to preparaty spowalniające odrost włosa i redukujące niepożądane owłosienie. Składnik aktywny Pilhib powoduje denaturację białek włosa (cebulki.
CHANTARELLE LABORATORY DERM AESTHETICS | Prof.Cosmetica - CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics
nowości w Cabines 63
powrót