Body Skin Thermo Fashion

powrót

Nowości

CHANTARELLE LABORATORY DERM AESTHETICS

Linia preparatów do intensywnego, nieinwazyjnego modelowania ciała kobiet i mężczyzn termolaserem THERMO-SPHERIX® lub innym tego typu urządzeniem. Preparaty zawierają wyjątkowo liczne aktywne składniki biotechnologiczne i wyciągi roślinne. Efekty zabiegu to wyszczuplenie wybranych części ciała, zmniejszenie tkanki tłuszczowej i zmiana jej struktury; działanie antycellulitowe; ujędrnienie i wzmocnienie skóry; poprawa przemian metabolicznych w skórze.

Prof.Cosmetica - CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics

05-092 Łomianki
Sierakowska 29

22 610 43 10, 22 610 44 40
fax 22 610 44 40

www.chantarelle.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Smoothing Resurfacing Mask – maska wygładzająca z ceramidami

Maska „druga skóra” – natychmiast wygładza skórę, działając na powierzchni i w sercu komórek. Przeznaczona dla osób w każdym wieku i dla wszystkich typów skóry,.
RESULTIME BY COLLIN PARIS | BiM PROFESSIONAL

F-Epilderm Face Cream & B-Epilderm Body Balm

Krem do skóry twarzy i balsam do ciała to preparaty spowalniające odrost włosa i redukujące niepożądane owłosienie. Składnik aktywny Pilhib powoduje denaturację białek włosa (cebulki.
CHANTARELLE LABORATORY DERM AESTHETICS | Prof.Cosmetica - CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics

nowe zapachy BCL SPA Gel Lotion

BCL SPA GEL LOTION to innowacyjny produkt dający natychmiastowe 24-godzinne nawilżenie skóry dłoni, stóp i ciała. Limitowana edycja Gel Lotion to 3 nowe zapachy: egzotyczny.
BCL SPA | HELMARK

Odmładzające peelingi medyczne

Dla gabinetów medycyny estetycznej opracowane zostały nowe linie silnych, żelowych, niebuforowanych peelingów chemicznych. Zabiegi ANTI-AGEING LACTIC PEEL: 55% pH 0,9 i 80% pH 0.3 z.
CHANTARELLE LABORATORY DERM AESTHETICS | Prof.Cosmetica - CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics

Ampułka Lipotene

włoskiej firmy BioFormula to sterylny, apirogenny koktajl stworzony na bazie mieszanki 5% fosfatydocholiny, 3% dezoksycholanu sodu, L-karnityny i tokoferolu. Bez konserwantów. Produkt jest oczyszczony i.
COSMED24 | Cosmed24
nowości w Cabines 63
powrót