Suplement diety

powrót

Nowości

REISHI FORTE

Reishi (Ganoderma lucidum, nazwa polska Lakownica lśniąca) to grzybek stosowany w Chinach od ponad 4000 lat jako środek odmładzający, rewitalizujący, wspierający odporność organizmu. Opakowanie zawiera 120 kapsułek á 250 mg sproszkowanych zarodników czerwonej odmiany tego grzybka.

Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora

05-092 Łomianki
Warszawska 71a

tel. 0 22 751 65 07

www.vilcacora.biorelax.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Velvet de Luxe

CELIA Velvet de Luxe to intensywnie napigmentowane kredki z gąbeczką, do rysowania precyzyjnych kresek lub do rozcierania na powiekach dla efektu smoky. Dostępne są w.
CELIA | Dax Cosmetics

My Sun Complex

Preparat dzięki starannie dobranym składnikom wpływa na właściwą pigmentację skóry i włosów oraz pozwala przygotować, wzmocnić i skutecznie chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych..
MY BEAUTY SYSTEM | MEDICALINE

Nowe mleczka do ciała i żele pod prysznic

W ofercie detalicznej Afrodita Cosmetics pojawiły się mleczka do ciała (250 ml) i żele pod prysznic (250 ml) w 4 wyjątkowych edycjach i oryginalnych zapachach:.
AFRODITA COSMETICS | Kosmetyk.net

CMS MediSpa SunSpray SPF35/PA++

CMS MediSpa SunSpray to rewolucyjny filtr w sprayu! Gwarantuje skuteczną ochronę przed promieniami UVA i UVB . Wykazuje też właściwości nawilżające i regenerujące, poprawia stabilność.
CELL FUSION C | BIO ESTETIC

Renew I – Silky Touch

Krem odmładzający. Ekstrakt ze śnieżnej algi zawarty w produktach Beautygen aktywuje „gen piękności”, chroni włókna kolagenowe i poprawia elastyczność skóry. Naprawia uszkodzenia spowodowane promieniowaniem UV.
DR. GRANDEL | Sabell
nowości w Cabines 63
powrót