Timexpert Srns Eyes Illuminating Detox Formula

powrót

Nowości

GERMAINE DE CAPUCCINI

Codzienne zmęczenie wpływa na nasze spojrzenie. Oznaki stresu, worki i cienie pod oczami stają się bardziej widoczne. Germaine de Capuccini proponuje rozświetlający krem pod oczy, który odmładza zgaszony, poszarzały wyraz twarzy i jest czymś więcej niż przynoszący ulgę sen. Krem zawiera Kompleks Cynkowo-Glicynowy i RC-Advanced – składniki regenerujące komórki skóry i odbudowujące „kapitał odporności na stres”. Działanie odmładzające formuły zostało wzmocnione poprzez optyczne rozproszenie światła i natychmiastową korekcję cieni pod oczami. Specjalny aplikator pozwala na wykonanie delikatnego masażu, wzmacniającego efekt.

Sequence

00-098 Warszawa
ul. Niecała 10

22 8269590

www.germaine.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

4 HER Krem zmniejszający obwód w talii

Krem przeznaczony jest dla kobiet, które pragną zmniejszyć liczbę centymetrów w pasie. Skuteczność produktu jest potwierdzona klinicznie – w 28 dni utrata sięga nawet 18%!.
AFRODITA COSMETICS | Kosmetyk.net

CMS Laser Max Sunstick

CMS Laser Max Sunstick to filtr przeciwsłoneczny w sztyfcie, który nawilża i chroni wrażliwą skórę, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Zapewnia pełną ochronę przed promieniowaniem UV.
CELL FUSION C | BIO ESTETIC

Noage

Prawdziwe „eliksiry młodości” dla cery dojrzałej. Spektakularne efekty wygładzania zmarszczek widoczne są z każdym dniem stosowania kosmetyków coraz bardziej. Dzięki synergii innowacyjnych substancji czynnych, jak.
RENEVE | Intersun

Infuzja tlenowa

DermaOXY infuzja tlenowa LipSesion to zabieg, który w sposób bezinwazyjny odświeża, rewitalizuje i odmładza usta, przy okazji minimalnie powiększa. Czysty, hiperbaryczny tlen w sposób bardzo.
DermaOXY® Lipsesion | IFApro

CMS Derma Blemish Balm

Głównym zadaniem CMS Derma Blemish Balm jest walka z przebarwieniami. Dzięki arbutynie rozjaśnia je, maskując przy okazji trądzik różowaty czy blizny. Wyposażony w filtr ochronny.
CELL FUSION C | BIO ESTETIC
nowości w Cabines 63
powrót