CMS MediSpa SunSpray SPF35/PA++

powrót

Nowości

CELL FUSION C

CMS MediSpa SunSpray to rewolucyjny filtr w sprayu! Gwarantuje skuteczną ochronę przed promieniami UVA i UVB . Wykazuje też właściwości nawilżające i regenerujące, poprawia stabilność skóry. Główny atut SunSpray polega na prostocie aplikacji – kosmetyk po rozpyleniu samoistnie i dyskretnie pokrywa powierzchnię skóry. Wystarczy więc zanurzyć się w przyjemnej, chłodnej mgiełce! Może być stosowany bezpośrednio na makijaż oraz włosy. Absolutny hit!

BIO ESTETIC

05-830 Nadarzyn
Mszczonowska 8/p 04

tel. 792612909

www.bio-estetic.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Renew I – Silky Touch

Krem odmładzający. Ekstrakt ze śnieżnej algi zawarty w produktach Beautygen aktywuje „gen piękności”, chroni włókna kolagenowe i poprawia elastyczność skóry. Naprawia uszkodzenia spowodowane promieniowaniem UV.
DR. GRANDEL | Sabell

Suplement diety

Maca (Lepidium meyenii) jest rośliną bogatą w białka, żelazo, jod, witaminy (A, B1, B2, B6,C,E), wysoko odżywczą dla organizmu człowieka. Stosowana od wieków przy menopauzie,.
MACA PRAŻONA KAPSUŁKI | Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora

Krem Magnetyczny Mantis®

Krem Magnetyczny Mantis® to linia profesjonalnych kosmetyków do twarzy i ciała opracowanych w celu wzmocnienia efektywności technologii Mantis® – pulsacyjnego pola magnetycznego połączonego z endomasażem..
MANTIS® | Polmax

Moisturizing Ampoule – Ampułka nawilżająca

Przywraca skórze naturalną zdolność nawilżania. Zatrzymuje wodę w powierzchniowych warstwach skóry, odbudowuje warstwę lipidową. Skóra po zastosowaniu staje się gładka, miękka, elastyczna, a zmarszczki powstałe.
MEDBEAUTY | Image Centrum Dystrybucji

Leśny deszcz

Monotonna melodia deszczu i nadchodzącej lekkiej letniej burzy to muzyka sama w sobie. Łagodne odgłosy spadających kropli deszczu, gaszącego pragnienie ziemi, powiększający się miarowo blask.
SOLITUDES | Press&Media
nowości w Cabines 63
powrót