Getaway Kit

powrót

Nowości

BCL SPA

BCL SPA Getaway Kit to najnowszy zestaw zawierający dwa wyjątkowe produkty: peeling cukrowy i krem do masażu. Bogata formuła tych produktów pozbawiona agresywnych konserwantów oraz parabenów nada skórze dłoni, stóp i ciała intensywną regenerację, odpowiednie nawilżenie oraz powłokę chroniącą przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

HELMARK

03-204 Warszawa
ul. Łabiszyńska 21a lok. B

22 674 50 66

www.bclspa.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Manucare

Próbujemy walczyć z upływającym czasem, stosujemy kremy, maseczki i coraz częściej zaglądamy do gabinetów chirurgów estetycznych. Najczęściej jednak skupiamy się na twarzy, a zapominamy o.
ERICSON LABORATOIRE | BEAUTY IN

Body Skin Thermo Fashion

Linia preparatów do intensywnego, nieinwazyjnego modelowania ciała kobiet i mężczyzn termolaserem THERMO-SPHERIX® lub innym tego typu urządzeniem. Preparaty zawierają wyjątkowo liczne aktywne składniki biotechnologiczne i.
CHANTARELLE LABORATORY DERM AESTHETICS | Prof.Cosmetica - CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics

Smoothing Resurfacing Mask – maska wygładzająca z ceramidami

Maska „druga skóra” – natychmiast wygładza skórę, działając na powierzchni i w sercu komórek. Przeznaczona dla osób w każdym wieku i dla wszystkich typów skóry,.
RESULTIME BY COLLIN PARIS | BiM PROFESSIONAL

F-Epilderm Face Cream & B-Epilderm Body Balm

Krem do skóry twarzy i balsam do ciała to preparaty spowalniające odrost włosa i redukujące niepożądane owłosienie. Składnik aktywny Pilhib powoduje denaturację białek włosa (cebulki.
CHANTARELLE LABORATORY DERM AESTHETICS | Prof.Cosmetica - CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics

nowe zapachy BCL SPA Gel Lotion

BCL SPA GEL LOTION to innowacyjny produkt dający natychmiastowe 24-godzinne nawilżenie skóry dłoni, stóp i ciała. Limitowana edycja Gel Lotion to 3 nowe zapachy: egzotyczny.
BCL SPA | HELMARK
nowości w Cabines 63
powrót