Manucare

powrót

Nowości

ERICSON LABORATOIRE

Próbujemy walczyć z upływającym czasem, stosujemy kremy, maseczki i coraz częściej zaglądamy do gabinetów chirurgów estetycznych. Najczęściej jednak skupiamy się na twarzy, a zapominamy o naszych dłoniach. A przecież nie bez powodu mówi się, że na dłoniach zapisany jest nasz wiek. Marka Ericson Laboratoire wprowadziła na polski rynek wyjątkową linię trzech kremów do pielęgnacji skóry dłoni – MANUCARE! Krem wybielający, krem nawilżający czy krem odżywczy? Wybór należy do Ciebie!

BEAUTY IN

90-203 Łódź
ul. Pomorska 41

tel. (42) 639 98 99

www.ericson-laboratoire.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Body Skin Thermo Fashion

Linia preparatów do intensywnego, nieinwazyjnego modelowania ciała kobiet i mężczyzn termolaserem THERMO-SPHERIX® lub innym tego typu urządzeniem. Preparaty zawierają wyjątkowo liczne aktywne składniki biotechnologiczne i.
CHANTARELLE LABORATORY DERM AESTHETICS | Prof.Cosmetica - CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics

Smoothing Resurfacing Mask – maska wygładzająca z ceramidami

Maska „druga skóra” – natychmiast wygładza skórę, działając na powierzchni i w sercu komórek. Przeznaczona dla osób w każdym wieku i dla wszystkich typów skóry,.
RESULTIME BY COLLIN PARIS | BiM PROFESSIONAL

F-Epilderm Face Cream & B-Epilderm Body Balm

Krem do skóry twarzy i balsam do ciała to preparaty spowalniające odrost włosa i redukujące niepożądane owłosienie. Składnik aktywny Pilhib powoduje denaturację białek włosa (cebulki.
CHANTARELLE LABORATORY DERM AESTHETICS | Prof.Cosmetica - CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics

nowe zapachy BCL SPA Gel Lotion

BCL SPA GEL LOTION to innowacyjny produkt dający natychmiastowe 24-godzinne nawilżenie skóry dłoni, stóp i ciała. Limitowana edycja Gel Lotion to 3 nowe zapachy: egzotyczny.
BCL SPA | HELMARK

Odmładzające peelingi medyczne

Dla gabinetów medycyny estetycznej opracowane zostały nowe linie silnych, żelowych, niebuforowanych peelingów chemicznych. Zabiegi ANTI-AGEING LACTIC PEEL: 55% pH 0,9 i 80% pH 0.3 z.
CHANTARELLE LABORATORY DERM AESTHETICS | Prof.Cosmetica - CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics
nowości w Cabines 63
powrót