Isolaz 2®

powrót

Nowości

SOLTA MEDICAL®

Isolaz® to sprawdzona, bezpieczna i skuteczna terapia trądziku bez konieczności leczenia systemowego. Dzięki połączeniu podciśnienia i intensywnego źródła światła (IPL) następuje odblokowanie porów, zwalczanie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie zapalnych zmian trądzikowych, a także zmniejszenie wydzielania sebum. Isolaz® jest wskazany w leczeniu łagodnych i umiarkowanych postaci trądziku, zaskórników, krostek oraz zmian zapalnych na wszystkich typach skóry.

Polmax

42-202 Częstochowa
Krótka 27a

034 325 11 62
322 33 23
034 322 00 65

polmax@polmax.eu
www.polmax.eu


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Laser Diodowy Platinum Diode™

Jedno z najnowocześniejszych urządzeń do trwałego usuwania owłosienia, które idealnie pasuje do gabinetów kosmetycznych i dermatologicznych. Przy jego użyciu depilacja jest trwała, bezbolesna i bezpieczna..
COSMED24 | Cosmed24

Therapy Cool vs Crio Therapy

Opatentowany system do kriolipolizy i terapii kontrastami Therapy Cool jest dostępny także w wersji ekonomicznej. Crio Therapy pozwala wykonać nie tylko kriolipolizę, ale także zabiegi.
ABACOSUN | Abacosun

Intratone

Urządzenie nowej generacji niezwykle skuteczne w terapii rozmaitych niedoskonałości. Technologie biostymulacji i mikroprądów są zaprogramowane tak, aby docierać do każdego mięśnia twarzy i ciała. Podczas.
BIOTEC | Nano-Technology - Technologie Estetyczne

FusioMed

Modułowe urządzenie medyczne do terapii niedoskonałości twarzy i ciała. Dzięki zabiegom FusioMed można osiągnąć trwałe rezultaty, unikając metod inwazyjnych. Synergia 4 technologii: kriolipolizy, kawitacji ultradźwiękowej,.
BIOTEC | Nano-Technology - Technologie Estetyczne

Prasujemy zmarszczki i cellulit

Żelazka Antycellulitowe i Przeciwzmarszczkowe zostały zmodernizowane i są dostępne w nowej formie. Zastosowanie metody VacuElectroColor pozwala jednocześnie wykorzystać 3 funkcje: masaż próżniowy pompą, stymulację mięśni.
ABACOSUN | Abacosun
nowości w Cabines 63
powrót