My Sun Complex

powrót

Nowości

MY BEAUTY SYSTEM

Preparat dzięki starannie dobranym składnikom wpływa na właściwą pigmentację skóry i włosów oraz pozwala przygotować, wzmocnić i skutecznie chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Te właściwości produkt zawdzięcza takim składnikom jak naturalny olej z wiesiołka, Betatene® – mieszanina naturalnych karotenoidów, miedź, witamina C, witamina E. Formuła nutrikosmetyku została zamknięta w kapsułce wytwarzanej w technologii Licaps® (kapsułka z roztworem), która jest przełomowa w podejściu do suplementacji.

MEDICALINE

05-400 Otwock
Wyspiańskiego 8a

www.mybeautysystem.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Nowe mleczka do ciała i żele pod prysznic

W ofercie detalicznej Afrodita Cosmetics pojawiły się mleczka do ciała (250 ml) i żele pod prysznic (250 ml) w 4 wyjątkowych edycjach i oryginalnych zapachach:.
AFRODITA COSMETICS | Kosmetyk.net

CMS MediSpa SunSpray SPF35/PA++

CMS MediSpa SunSpray to rewolucyjny filtr w sprayu! Gwarantuje skuteczną ochronę przed promieniami UVA i UVB . Wykazuje też właściwości nawilżające i regenerujące, poprawia stabilność.
CELL FUSION C | BIO ESTETIC

Renew I – Silky Touch

Krem odmładzający. Ekstrakt ze śnieżnej algi zawarty w produktach Beautygen aktywuje „gen piękności”, chroni włókna kolagenowe i poprawia elastyczność skóry. Naprawia uszkodzenia spowodowane promieniowaniem UV.
DR. GRANDEL | Sabell

Suplement diety

Maca (Lepidium meyenii) jest rośliną bogatą w białka, żelazo, jod, witaminy (A, B1, B2, B6,C,E), wysoko odżywczą dla organizmu człowieka. Stosowana od wieków przy menopauzie,.
MACA PRAŻONA KAPSUŁKI | Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora

Krem Magnetyczny Mantis®

Krem Magnetyczny Mantis® to linia profesjonalnych kosmetyków do twarzy i ciała opracowanych w celu wzmocnienia efektywności technologii Mantis® – pulsacyjnego pola magnetycznego połączonego z endomasażem..
MANTIS® | Polmax
nowości w Cabines 63
powrót