Suplement diety

powrót

Nowości

MACA PRAŻONA KAPSUŁKI

Maca (Lepidium meyenii) jest rośliną bogatą w białka, żelazo, jod, witaminy (A, B1, B2, B6,C,E), wysoko odżywczą dla organizmu człowieka. Stosowana od wieków przy menopauzie, andropauzie, jako regulator hormonów, zwiększa erekcję i ruchliwość plemników, osteoporozie, przy chronicznym zmęczeniu, zaburzeniu koncentracji i pamięci (dorośli i dzieci), poprawia stan skóry i narządów, spowalnia proces starzenia.

Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora

05-092 Łomianki
Warszawska 71a

tel. 0 22 751 65 07

www.vilcacora.biorelax.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Krem Magnetyczny Mantis®

Krem Magnetyczny Mantis® to linia profesjonalnych kosmetyków do twarzy i ciała opracowanych w celu wzmocnienia efektywności technologii Mantis® – pulsacyjnego pola magnetycznego połączonego z endomasażem..
MANTIS® | Polmax

Moisturizing Ampoule – Ampułka nawilżająca

Przywraca skórze naturalną zdolność nawilżania. Zatrzymuje wodę w powierzchniowych warstwach skóry, odbudowuje warstwę lipidową. Skóra po zastosowaniu staje się gładka, miękka, elastyczna, a zmarszczki powstałe.
MEDBEAUTY | Image Centrum Dystrybucji

Leśny deszcz

Monotonna melodia deszczu i nadchodzącej lekkiej letniej burzy to muzyka sama w sobie. Łagodne odgłosy spadających kropli deszczu, gaszącego pragnienie ziemi, powiększający się miarowo blask.
SOLITUDES | Press&Media

Medi-Pro Titanium Derma Roller

Medbeauty Medi-Pro Titanium Derma Roller z 540 cieniutkimi tytanowymi igiełkami to alternatywa do wielu zabiegów kosmetycznych. Igiełki są bardzo precyzyjnie wykonane, nie sprawiając dyskomfortu na.
MEDBEAUTY | Image Centrum Dystrybucji

Lampa LED do zabiegów kosmetycznych

Fotomodulacja polega na zastosowaniu energii światła bez efektu termicznego. Światło emitowane przez lampy LED jest absorbowane przez komórki, co wywołuje szereg pozytywnych reakcji: syntezę kolagenu,.
ABACOSUN | Abacosun
nowości w Cabines 63
powrót