Laser Diodowy Platinum Diode™

powrót

Nowości

COSMED24

Jedno z najnowocześniejszych urządzeń do trwałego usuwania owłosienia, które idealnie pasuje do gabinetów kosmetycznych i dermatologicznych. Przy jego użyciu depilacja jest trwała, bezbolesna i bezpieczna. Wiązka światła emitowana przez laser przekształcona zostaje w energię termiczną. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury owłosienie zanika.

Cosmed24

53-633 Wrocław
ul. Długa 68D

720-300-700

www.cosmed24.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Therapy Cool vs Crio Therapy

Opatentowany system do kriolipolizy i terapii kontrastami Therapy Cool jest dostępny także w wersji ekonomicznej. Crio Therapy pozwala wykonać nie tylko kriolipolizę, ale także zabiegi.
ABACOSUN | Abacosun

Intratone

Urządzenie nowej generacji niezwykle skuteczne w terapii rozmaitych niedoskonałości. Technologie biostymulacji i mikroprądów są zaprogramowane tak, aby docierać do każdego mięśnia twarzy i ciała. Podczas.
BIOTEC | Nano-Technology - Technologie Estetyczne

FusioMed

Modułowe urządzenie medyczne do terapii niedoskonałości twarzy i ciała. Dzięki zabiegom FusioMed można osiągnąć trwałe rezultaty, unikając metod inwazyjnych. Synergia 4 technologii: kriolipolizy, kawitacji ultradźwiękowej,.
BIOTEC | Nano-Technology - Technologie Estetyczne

Prasujemy zmarszczki i cellulit

Żelazka Antycellulitowe i Przeciwzmarszczkowe zostały zmodernizowane i są dostępne w nowej formie. Zastosowanie metody VacuElectroColor pozwala jednocześnie wykorzystać 3 funkcje: masaż próżniowy pompą, stymulację mięśni.
ABACOSUN | Abacosun

EsthLab

Harmonizacja wielu technologii Biotec w jednym, rewolucyjnym łóżku terapeutycznym. Procedury laserowe, kawitacja, fala radiowa, kriolipoliza, elektrostymulacja i szereg innych w jednym urządzeniu high-tech. Ultranowoczesna aparatura.
BIOTEC | Nano-Technology - Technologie Estetyczne
nowości w Cabines 63
powrót