Prasujemy zmarszczki i cellulit

powrót

Nowości

ABACOSUN

Żelazka Antycellulitowe i Przeciwzmarszczkowe zostały zmodernizowane i są dostępne w nowej formie. Zastosowanie metody VacuElectroColor pozwala jednocześnie wykorzystać 3 funkcje: masaż próżniowy pompą, stymulację mięśni i światłoterapię LED. Zabiegi modelują sylwetkę, redukują cellulit, ujędrniają ciało i biust. Do spłycania zmarszczek przeznaczone jest Żelazko Przeciwzmarszczkowe, które działa liftingująco, regenerująco i polepsza koloryt i stan skóry. Prasowanie zmarszczek i cellulitu zapewnia szybkie i widoczne efekty, dzięki czemu zabiegi te są uwielbiane przez klientów.

Abacosun

81-534 Gdynia
ul. Olgierda 45

0-58 664 64 61
0-58 664 64 61

abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

EsthLab

Harmonizacja wielu technologii Biotec w jednym, rewolucyjnym łóżku terapeutycznym. Procedury laserowe, kawitacja, fala radiowa, kriolipoliza, elektrostymulacja i szereg innych w jednym urządzeniu high-tech. Ultranowoczesna aparatura.
BIOTEC | Nano-Technology - Technologie Estetyczne

Laser kosmetyczny E-Light +SHR

SHR w połączeniu z systemem „In Motion” stanowi przełom w trwałej depilacji. Zabiegi są przyjemniejsze niż w przypadku konwencjonalnych systemów, skóra jest lepiej chroniona. Technologia.
COSMED24 | Cosmed24
nowości w Cabines 63
powrót