Peel-Off Vit-C Mask

powrót

Nowości

DE NOYLE’S

Rewitalizująca maska peel-off z witaminą C. Zapewnia natychmiastowy efekt nawilżenia i wygładzenia. Przywraca skórze blask i komfort. Działa ujędrniająco i chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem się. Efekt odświeżenia i poprawy kolorytu jest widoczny bezpośrednio po aplikacji.

Abacosun

81-534 Gdynia
ul. Olgierda 45

0-58 664 64 61
0-58 664 64 61

abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Blue Gel – profesjonalny środek znieczulający

Profesjonalny środek znieczulający do zastosowania w trakcie zabiegów kosmetycznych. Blue Gel to połączenie dwóch substancji silnie znieczulających miejscowo, lidokainy i tetrakainy, oraz epinefryny – zwężającej.
DERMAL SOURCE | ARS Beauty

Tricho-esthetic

Nowa usługa w gabinetach kosmetycznych! Marka BANDI stworzyła pierwszą polską linię preparatów do zabiegów trychologicznych wspomagających terapię skóry głowy i włosów, dla pięknych i zdrowych.
BANDI | Bandi

Rewitalizujące serum kawiorowe

W tym nawilżającym serum zaawansowane działanie oferują aktywne składniki morskie: Antarcticine®, kompleks kawiorowo-oligopeptydowy, ekstrakt perłowy, ekstrakt z kawioru łososia oraz Belisome-AP®. Produkt z linii bel-energen.
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Esencja Młodości

Stworzony z myślą o potrzebach cery po 35. roku życia program profesjonalnej domowej pielęgnacji fundamentalnie odmładza skórę. Zwiększa jej gęstość i poprawia napięcie. Redukuje drobne.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Permanent Makeup Micropigment

Pigmenty Ars Beauty do makijażu permanentnego powstają w nowoczesnym niemieckim laboratorium zgodnie z rezolucją UE ResAP 2008/1. Nie zawierają toksycznych barwników azowych, metali ciężkich ani.
ARS BEAUTY | ARS Beauty
nowości w Cabines 74
powrót