Rewitalizujące serum kawiorowe

powrót

Nowości

DR.BELTER

W tym nawilżającym serum zaawansowane działanie oferują aktywne składniki morskie: Antarcticine®, kompleks kawiorowo-oligopeptydowy, ekstrakt perłowy, ekstrakt z kawioru łososia oraz Belisome-AP®. Produkt z linii bel-energen stanowi naprawczy koncentrat do skóry zmęczonej, odpowiedni do stosowania rano i wieczorem na oczyszczoną skórę. Serum redukuje zmarszczki i hamuje ich powstawanie. Pobudza metabolizm komórek, rewitalizuje, wzmacnia podstawowe funkcje komórkowe.

Dr Belter - Maciej Trochimowicz

40-730 Katowice
Panewnicka 40

32 2 527 527

www.belter.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Esencja Młodości

Stworzony z myślą o potrzebach cery po 35. roku życia program profesjonalnej domowej pielęgnacji fundamentalnie odmładza skórę. Zwiększa jej gęstość i poprawia napięcie. Redukuje drobne.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Permanent Makeup Micropigment

Pigmenty Ars Beauty do makijażu permanentnego powstają w nowoczesnym niemieckim laboratorium zgodnie z rezolucją UE ResAP 2008/1. Nie zawierają toksycznych barwników azowych, metali ciężkich ani.
ARS BEAUTY | ARS Beauty

Recepcja kosmetyczna włoskiej marki Vismara

Cube to elegancka recepcja włoskiej marki Vismara, składająca się z elementu głównego wyposażonego w wysuwaną półkę na notatnik, szufladę na kluczyk, samodomykające się szuflady oraz.
COSNET | Cosnet

Maskara Lash Perfector

Maskara posiada podkręcającą silikonową szczoteczkę, która zapewnia maksymalny kontakt z rzęsami, niesamowitą długość oraz nieziemskie pogrubienie. Wszystkie cechy składają się na spektakularny efekt wachlarza rzęs..
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Snail Gel Mask

Żelowa maska regenerująca skórę po intensywnych zabiegach profesjonalnych. Zawarty w niej Poly-Helixan PF to ekologiczny surowiec otrzymany poprzez ekstrakcję śluzu ślimaka. Pobudza regenerację, niweluje blizny.
CLARENA | Clarena Polska
nowości w Cabines 74
powrót