Blue Gel – profesjonalny środek znieczulający

powrót

Nowości

DERMAL SOURCE

Profesjonalny środek znieczulający do zastosowania w trakcie zabiegów kosmetycznych. Blue Gel to połączenie dwóch substancji silnie znieczulających miejscowo, lidokainy i tetrakainy, oraz epinefryny – zwężającej naczynia krwionośne, redukującej obrzęk i zasinienie. Blue Gel jest bezpieczny do stosowania w każdym miejscu na twarzy (powieki, brwi, usta). Dermal Source jest także producentem innych znieczuleń przed i w trakcie zabiegu.

ARS Beauty

04-186 Warszawa
Grochowska 45

887 888 008
(22) 468 84 88

www.ars-beauty.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Tricho-esthetic

Nowa usługa w gabinetach kosmetycznych! Marka BANDI stworzyła pierwszą polską linię preparatów do zabiegów trychologicznych wspomagających terapię skóry głowy i włosów, dla pięknych i zdrowych.
BANDI | Bandi

Rewitalizujące serum kawiorowe

W tym nawilżającym serum zaawansowane działanie oferują aktywne składniki morskie: Antarcticine®, kompleks kawiorowo-oligopeptydowy, ekstrakt perłowy, ekstrakt z kawioru łososia oraz Belisome-AP®. Produkt z linii bel-energen.
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Esencja Młodości

Stworzony z myślą o potrzebach cery po 35. roku życia program profesjonalnej domowej pielęgnacji fundamentalnie odmładza skórę. Zwiększa jej gęstość i poprawia napięcie. Redukuje drobne.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Permanent Makeup Micropigment

Pigmenty Ars Beauty do makijażu permanentnego powstają w nowoczesnym niemieckim laboratorium zgodnie z rezolucją UE ResAP 2008/1. Nie zawierają toksycznych barwników azowych, metali ciężkich ani.
ARS BEAUTY | ARS Beauty

Recepcja kosmetyczna włoskiej marki Vismara

Cube to elegancka recepcja włoskiej marki Vismara, składająca się z elementu głównego wyposażonego w wysuwaną półkę na notatnik, szufladę na kluczyk, samodomykające się szuflady oraz.
COSNET | Cosnet
nowości w Cabines 74
powrót