Esencja Młodości

powrót

Nowości

BIELENDA PROFESSIONAL

Stworzony z myślą o potrzebach cery po 35. roku życia program profesjonalnej domowej pielęgnacji fundamentalnie odmładza skórę. Zwiększa jej gęstość i poprawia napięcie. Redukuje drobne oraz większe zmarszczki mimiczne. Zapewnia skórze głębokie nawilżenie i ujędrnienie. Ożywia komórki macierzyste skóry właściwej i wzmacnia jej potencjał regeneracyjny. Koncept wykorzystuje PhytoCellTec™ Argan, olej arganowy, biop eptydy oraz kwas hialuronowy.

Bielenda Kosmetyki Naturalne

31-553 Krakow
ul. Fabryczna 20

12 261 99 25
12 261 99 01

www.bielenda.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Permanent Makeup Micropigment

Pigmenty Ars Beauty do makijażu permanentnego powstają w nowoczesnym niemieckim laboratorium zgodnie z rezolucją UE ResAP 2008/1. Nie zawierają toksycznych barwników azowych, metali ciężkich ani.
ARS BEAUTY | ARS Beauty

Recepcja kosmetyczna włoskiej marki Vismara

Cube to elegancka recepcja włoskiej marki Vismara, składająca się z elementu głównego wyposażonego w wysuwaną półkę na notatnik, szufladę na kluczyk, samodomykające się szuflady oraz.
COSNET | Cosnet

Maskara Lash Perfector

Maskara posiada podkręcającą silikonową szczoteczkę, która zapewnia maksymalny kontakt z rzęsami, niesamowitą długość oraz nieziemskie pogrubienie. Wszystkie cechy składają się na spektakularny efekt wachlarza rzęs..
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Snail Gel Mask

Żelowa maska regenerująca skórę po intensywnych zabiegach profesjonalnych. Zawarty w niej Poly-Helixan PF to ekologiczny surowiec otrzymany poprzez ekstrakcję śluzu ślimaka. Pobudza regenerację, niweluje blizny.
CLARENA | Clarena Polska

Kwas polinukleotydowy PLENHYAGE

Są to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, występujące we wszystkich organizmach. Polinukleotydy są w całości biokompatybilne z l udzkim organizmem. Zwiększają nawilżenie tkankowe,.
COSMED 24 | Cosmed24
nowości w Cabines 74
powrót