Creme Lifting Confort

powrót

Nowości

JEAN D’ARCEL

Wysoce efektywny, 24-godzinny liftingująco-odżywczy krem z izoflawonami dla skóry dojrzałej. Zaspokaja wszystkie potrzeby skóry. Regeneruje i nawilża, wzmacnia tkankę kontaktową, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, wspomaga naturalne funkcje obronne skóry. Skuteczność zapewniają substancje aktywne: izoflawony irysa, olejek z wiesiołka, masło z drzewa masłowego, białko roślinne, ekstrakt z planktonu, bisabolol alfa, D-Panthenol, olejek z avocado, olejek z jojoby, olejek z migdałów, witamina E.

Jean D’Arcel Cosmetique

http://jda.com.pl/


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Tonik do włosów – Rejuville Hair Tonic 60 ml

To kolejny produkt z linii REJUVILLE, który jest rewelacją ostatnich miesięcy. Zawiera wysoce skoncentrowaną mieszankę ziół orientalnych – piołun oraz miłorząb japoński. W składzie posiada.
REJUVI LABORATORY | Rejuvi Cosmetics

AciMéd’IQ

Linia profesjonalnych peelingów medycznych stworzona z myślą o skutecznych terapiach skór problematycznych w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Mieszanki AciMéd’IQ mają niskie pH, nie zawierają.
M’ONDUNIQ | M‘ONDUNIQ POLSKA

Multi Focus FRAGRANCE OIL ESSENCES

Specjalistyczne Olejowe Esencje Zapachowe to grupa preparatów, które pełnią różne funkcje w procedurach zabiegowych. Jedna z nich to nadawanie kompozycji zapachowych wybranym bezzapachowym produktom. Olejowe.
ESTHICELL PROFESSIONAL | COSMED CONSULTING

MultiVitamin – Energizujący odżywczy krem witaminowy

Bogaty krem o przyjemnym owocowym zapachu dla skóry suchej, niedotlenionej i pozbawionej blasku. Krem jest prawdziwą „bombą witaminową” zapewniającą skórze silną regenerację, odmłodzenie oraz ultrawysoką.
PROFESSIONAL LINE NOREL | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

T richo-peeling oczyszczający do skóry głowy

Pierwszy polski profesjonalny peeling normalizujący do zabiegów trychologicznych. Preparat oczyszcza i przygotowuje skórę do wchłaniania składników aktywnych. Dzięki zawartości mocznika i kwasu mlekowego peeling skutecznie.
BANDI | Bandi
nowości w Cabines 74
powrót