Tricho-esthetic

powrót

Nowości

BANDI

Nowa usługa w gabinetach kosmetycznych! Marka BANDI stworzyła pierwszą polską linię preparatów do zabiegów trychologicznych wspomagających terapię skóry głowy i włosów, dla pięknych i zdrowych włosów. Tricho-esthetic to unikalne receptury opracowane przy współudziale największych autorytetów w dziedzinie trychologii. Teraz każdy salon kosmetyczny może rozszerzać swoje usługi o pielęgnację skóry głowy i włosów. Czas na zabiegi „od stóp do głów”!

BandiNowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Rewitalizujące serum kawiorowe

W tym nawilżającym serum zaawansowane działanie oferują aktywne składniki morskie: Antarcticine®, kompleks kawiorowo-oligopeptydowy, ekstrakt perłowy, ekstrakt z kawioru łososia oraz Belisome-AP®. Produkt z linii bel-energen.
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Esencja Młodości

Stworzony z myślą o potrzebach cery po 35. roku życia program profesjonalnej domowej pielęgnacji fundamentalnie odmładza skórę. Zwiększa jej gęstość i poprawia napięcie. Redukuje drobne.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Permanent Makeup Micropigment

Pigmenty Ars Beauty do makijażu permanentnego powstają w nowoczesnym niemieckim laboratorium zgodnie z rezolucją UE ResAP 2008/1. Nie zawierają toksycznych barwników azowych, metali ciężkich ani.
ARS BEAUTY | ARS Beauty

Recepcja kosmetyczna włoskiej marki Vismara

Cube to elegancka recepcja włoskiej marki Vismara, składająca się z elementu głównego wyposażonego w wysuwaną półkę na notatnik, szufladę na kluczyk, samodomykające się szuflady oraz.
COSNET | Cosnet

Maskara Lash Perfector

Maskara posiada podkręcającą silikonową szczoteczkę, która zapewnia maksymalny kontakt z rzęsami, niesamowitą długość oraz nieziemskie pogrubienie. Wszystkie cechy składają się na spektakularny efekt wachlarza rzęs..
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz
nowości w Cabines 74
powrót