Urządzenie do makijażu permanentnego PureLine HP

powrót

Nowości

PURELINE

Najnowsze urządzenie firmy PureLine HP. Niepowtarzalny design oprawiony został w aluminiową obudowę zapewniającą łatwość, bezpieczeństwo i higienę obsługi. Połączenie technologii, jakości wykonania, precyzja i design spełnia najwyższe wymagania, sprawiając, że praca z PureLine HP to absolutna przyjemność. Cyfrowo sterowana prędkość w 10-stopniowej skali może zostać perfekcyjnie dostosowana i wybrana do danego obszaru mikropigmentacji. Urządzenie występuje w kolorach czarnym , srebrnym i złotym.

Luxor

45-804 Opole
Kurpierza 1

+48 608 497 862

www.hurtownia-luxor.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Laser diodowy Spider MINI 980 nm 15W

To jedna z najbardziej zaawansowanych metod zamykania naczynek, walki z trądzikiem, wybielania zębów, jak i leczenia bólu. Fala 980 nm jest bezpieczna i skuteczna, charakteryzuje.
COSMED 24 | Cosmed24

Xilia 734 Digital Press – 8 sektorów, 18 programów – masaż ciśnieniowy

Jest to nowoczesny aparat do masażu podciśnieniem włoskiej marki Overline. Urządzenie posiada 18 gotowych programów, w tym 14 programów na nogi i 4 na ramiona..
COSNET | Cosnet

Laser frakcyjny PERFECTUS™ II

Rewolucja w dziedzinie laserów frakcyjnych. Jedyny w Polsce system laserowy posiadający 4 funkcje: 1. Cuting System, 2. Fractional System, 3. Endovaginal System oraz program specjalny.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Venus Profesjonalna Maska LED

Skuteczność naświetlania światłem LED można porównać do działania wiązki lasera, jednak zabiegi z wykorzystanie techniki LED są absolutnie nieinwazyjne, nie naruszają struktury komórek, jedynie stymulują.
VENUS BEAUTY | Venus Beauty

Igła do makijażu permanentnego NANO 1

Firma Luxor, właściciel marki PureLine, pragnie zaprezentować najnowszą igłę do makijażu permanentnego 1 NANO. Ostrzona laserowo igła akupunkturowa Pure- Line ze stali chirurgicznej przeznaczona do.
PURELINE | Luxor
nowości w Cabines 74
powrót