Esse Plus – serum z probiotykami

powrót

Nowości

ESSE ORGANIC

Linia Esse Plus, składająca się z 6 serum, zawiera probiotyki, które redukują efekt starzenia się skóry. Produktem innowacyjnym na skalę światową jest Probiotyk Serum+ – pierwsze na świecie serum z żywymi kulturami bakterii. W kontakcie ze skórą powoduje aktywowanie żywych probiotyków, co pomaga w stworzeniu idealnego mikrobiomu, spowalnia proces starzenia, wyrównuje nierówności, poprawia sprężystość skóry i wzmacnia jej funkcje ochronne. 100% składników ma pochodzenie naturalne, a 85% pochodzi z rolnictwa organicznego.

Esse Organic Poland

50-114 Wrocław
Odrzańska 24-29 lok.6

790 887 222

www.esseorganic.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Pielęgnacja i upiększanie oczu

Linia preparatów do pielęgnacji i upiększani a oczu Charm- Lash to kompleksowa ochrona, superdługość, piękny i głęboki kolor dla Twoich brwi i rzęs. Linia CharmLash.
CHARMLASH | Dr Grehen

Creme Lifting Confort

Wysoce efektywny, 24-godzinny liftingująco-odżywczy krem z izoflawonami dla skóry dojrzałej. Zaspokaja wszystkie potrzeby skóry. Regeneruje i nawilża, wzmacnia tkankę kontaktową, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny,.
JEAN D’ARCEL | Jean D’Arcel Cosmetique

Tonik do włosów – Rejuville Hair Tonic 60 ml

To kolejny produkt z linii REJUVILLE, który jest rewelacją ostatnich miesięcy. Zawiera wysoce skoncentrowaną mieszankę ziół orientalnych – piołun oraz miłorząb japoński. W składzie posiada.
REJUVI LABORATORY | Rejuvi Cosmetics

AciMéd’IQ

Linia profesjonalnych peelingów medycznych stworzona z myślą o skutecznych terapiach skór problematycznych w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Mieszanki AciMéd’IQ mają niskie pH, nie zawierają.
M’ONDUNIQ | M‘ONDUNIQ POLSKA

Multi Focus FRAGRANCE OIL ESSENCES

Specjalistyczne Olejowe Esencje Zapachowe to grupa preparatów, które pełnią różne funkcje w procedurach zabiegowych. Jedna z nich to nadawanie kompozycji zapachowych wybranym bezzapachowym produktom. Olejowe.
ESTHICELL PROFESSIONAL | COSMED CONSULTING
nowości w Cabines 74
powrót