Therapy Cool vs Crio Therapy

powrót

Nowości

ABACOSUN

Opatentowany system do kriolipolizy i terapii kontrastami Therapy Cool jest dostępny także w wersji ekonomicznej. Crio Therapy pozwala wykonać nie tylko kriolipolizę, ale także zabiegi Crio ujędrniające biust oraz przeciwzmarszczkowe i regeneracyjne na twarz. Zastosowanie elastycznych aplikatorów krio o dużej powierzchni i bez podciśnienia umożliwia wykonanie kriolipolizy na dużych powierzchniach ciała. Opatentowany system chłodzenia i kontroli temperatur gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo. Crio Therapy posiada wszystkie zalety Therapy Cool z wyjątkiem terapii kontrastami w kombinezonie.

Abacosun

81-534 Gdynia
ul. Olgierda 45

0-58 664 64 61
0-58 664 64 61

abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Intratone

Urządzenie nowej generacji niezwykle skuteczne w terapii rozmaitych niedoskonałości. Technologie biostymulacji i mikroprądów są zaprogramowane tak, aby docierać do każdego mięśnia twarzy i ciała. Podczas.
BIOTEC | Nano-Technology - Technologie Estetyczne

FusioMed

Modułowe urządzenie medyczne do terapii niedoskonałości twarzy i ciała. Dzięki zabiegom FusioMed można osiągnąć trwałe rezultaty, unikając metod inwazyjnych. Synergia 4 technologii: kriolipolizy, kawitacji ultradźwiękowej,.
BIOTEC | Nano-Technology - Technologie Estetyczne

Prasujemy zmarszczki i cellulit

Żelazka Antycellulitowe i Przeciwzmarszczkowe zostały zmodernizowane i są dostępne w nowej formie. Zastosowanie metody VacuElectroColor pozwala jednocześnie wykorzystać 3 funkcje: masaż próżniowy pompą, stymulację mięśni.
ABACOSUN | Abacosun

EsthLab

Harmonizacja wielu technologii Biotec w jednym, rewolucyjnym łóżku terapeutycznym. Procedury laserowe, kawitacja, fala radiowa, kriolipoliza, elektrostymulacja i szereg innych w jednym urządzeniu high-tech. Ultranowoczesna aparatura.
BIOTEC | Nano-Technology - Technologie Estetyczne

Laser kosmetyczny E-Light +SHR

SHR w połączeniu z systemem „In Motion” stanowi przełom w trwałej depilacji. Zabiegi są przyjemniejsze niż w przypadku konwencjonalnych systemów, skóra jest lepiej chroniona. Technologia.
COSMED24 | Cosmed24
nowości w Cabines 63
powrót